- В'ячеслав, де продовжать кар'єру Рибалка і Калитвинцев? Адже наприкінці грудня термін їхньої оренди закінчується...
- Їх угоди із "Слованом" дійсні до 30 грудня. На сьогодні переговори з київським "Динамо" не почалися. Але дуже скоро, протягом тижня, вони відбудуться. "Слован" готовий зробити "Динамо" свою пропозицію, і я буду спілкуватися з Ігорем Суркісом.
- Рибалку "Слован" хоче залишити. А ось, за словами спортивного директора клубу, оренду Калитвинцева подовжувати не будуть ...
- Скажу так, один із сайтів опублікував інтерв'ю Яна Нежмара, і все перекрутили. Всю цю ситуацію розкрутили журналісти. Що стосується Калитвинцева, то певна річ, "Слован" хоче максимально зберегти свій склад напередодні 1/16 Ліги Європи.
- У "Динамо" є намір повернути гравців?
- Про це мова не заходила. Була попередня неофіційна розмова з приводу Калитвинцева, і київське "Динамо" нібито не заперечувало, щоб він залишився в "Словані". Подальші рішення Ігоря Суркіса мені не відомі. Щодо Калитвинцева можу сказати тільки одне: цей футболіст не продається, на нього немає ціни, і це позиція київського "Динамо". Ігор Михайлович на нього дуже розраховує і покладає великі надії. Це дуже талановитий футболіст.
- Сергій Рибалка отримував пропозиції від інших команд?
- Пропозицій було і є достатньо. Не секрет, що мінімум три команди в Чехії цікавляться ним. Звичайно ж, ці команди будуть зараз намагатися вийти на контакт з керівництвом клубу. Поки що позиція президента "Динамо" щодо Сергія мені незрозуміла.
- Що думаєте з приводу розвитку наших футболістів у "Словані"?
- Я вважаю, що в "Динамо" Рибалка пересидів. Треба віддати належне, що його вчасно звідти забрали. В "Словані" хлопець отримав шанс і розкрився. Зараз Сергій як футболіст має трошки інший статус. Це не той Рибалка який був нікому невідомий, який провів за основний склад 2-3 гри. Рибалка зараз відомий на всю Європу.