Про це повідомив сам бразилець в інтерв`ю виданню Esporte
- Я отримав досить цікаву пропозицію від «Динамо», котре готове підписати зі мною дворічний контракт. Що ж до «Гояс», то вони пропонують контракт всього на один сезон, але без підвищення зарплатні, - заявив Родріго.
А «Гояс» просто не може дозволити собі підвищення зарплатні захиснику, адже клуб не володіє достатнім бюджетом:
- Гравець попросив зарплатню більше тієї, що ми можемо собі дозволити, - сказав представник команди Марсело Сегурадо.
Відзначимо, що влітку вже повідомлялося про інтерес «Динамо» до Родріго, але тоді він все ж залишився в «Гоясі», контракт з яким у нього закінчується через 10 днів.