Пако Алькасер: «Ми викладемось проти «Реалу» на 200%»

Динамо Київ 21 Грудня, 13:49
Автор переможного гола у ворота «Гімнастика», що вивів суперника київського «Динамо» до 1/8 Кубка Короля, Пако Алькасер розповів про настрій команди на гру 17-го туру "Прімери" проти мадридського «Реала», яка відбудеться 22 грудня:

- Зустріч проти «Гімнастика» (1:0) видалася складною, але нам вдалося перемогти, вийти до наступного раунду, й це найголовніше. В певному роді це компенсація за нашу поразку в чемпіонаті проти мадридського «Атлетико». Що стосується майбутнього матчу з «Реалом», то ми маємо дуже серйозно відпрацювати час, що залишився до гри, на тренуваннях, підняти свій рівень та викластися в матчі з таким суперником на 200%, – наводить слова Алькасера ​​www.valenciacf.com