Як повідомляє газета "Победа", до Дня міста Одеси заплановане відкриття Скверу футболу, до можна буде побачити барельєфи усіх трьох українців-володарів Золотого м`яча: Олега Блохіна, Ігоря Бєланова та Андрія Шевченка. Всі троє, до речі, пообіцяли відвідати відкриття.
В Одесі встановлять монументи Андрія Шевченка, Олега Блохіна та Ігоря Бєланова. ВІДЕО
В Одесі до Дня міста планується відкриття Скверу футболу