Підготовка до другої половини сезону розпочнеться в середині січня

Динамо Київ 21 Грудня, 14:39
Завершивши першу половину сезону за набраними очками на другому місці в чемпіонаті України та вийшовши до 1/16 фіналу Ліги Європи, динамівці вирушили у зимову відпустку.

Відпочивати підопічні Олега Блохіна будуть до 14-го січня, потім, як зазвичай, пройдуть медобстеження у клініці «Борис», а вже 18-го вирушать на перший навчально-тренувальний збір до іспанської Марбельї.



Про те, де проведуть динамівці свої зимові канікули, читайте на нашому найближчим часом.