Вукоєвич: «За місце в збірній не боюся»

Динамо Київ 21 Грудня, 18:21
Хорватський опорний півзахисник «Динамо» Огнєн Вукоєвич у інтерв'ю Vecernij list розповів про те, що не хвилюється за своє місце у збірній.

Хорватський опорний півзахисник «Динамо» Огнєн Вукоєвич у інтерв'ю

Vecernij list

розповів про те, що не хвилюється за своє місце у збірній.

- За свій статус не боюся. Я впевнений, Ковач розраховує на мене. Цікаво, що в останні пару років його виступів за збірну ми складали пару півзахисників. Також ми разом грали в 2008 році проти збірної України в Харкові у відборі до чемпіонату світу (0:0). Крім того, кілька днів тому я проходив фітнес-тест в Загребі разом з гравцями, котрі розраховують на виклик до збірної на чемпіонат світу.

Ковач знає про мої можливості, і я не думаю, що він так просто викреслить мене зі списку. Я не був викликаний на матчі з Ісландією, тому що через перебір жовтих карток я не мав права грати в першому матчі. Головне, що все добре закінчилося, - сказав Огнен.