Даріо Срна: ""Шахтар" провалив Лігу Чемпіонів"

Футбол України 21 Грудня, 23:24
Капітан «Шахтаря» і збірної Хорватії Даріо Срна підбив підсумок своїм виступам у році, що завершується.

«Я б назвав оцінку - дуже добре. Якби ми пройшли в плей-офф Ліги чемпіонів, то я сказав би - чудово. Але ми не виправдали очікувань. З «Шахтарем» я виграв чемпіонат і Суперкубок, чому дуже радий, а наші вболівальники вже звикли до цього.

Ми втратили ряд важливих гравців: Фернандіньо, Вілліан, Мхітарян, Рац, Гай. Всі вони пішли за великі гроші, а ми ввели до складу багато нових молодих гравців, що, можливо, стало проблемою, тому що вони довго пристосовувалися до нашої гри.

Тим не менше, «Шахтар» має потенціал та перспективи, щоб ставати краще. Видно, що ми можемо стати сильніше того «Шахтаря», який був минулого року. Вже наприкінці осені це виглядає цілком правдоподібним. Січневі і лютневі збори стануть відмінною можливістю для подальшого коригування гри і завдань, які стоять перед новачками.

Так, в Лізі чемпіонів ми вже не доб'ємося поставлених цілей. Я вважаю це провалом. Нам попалася важка група, але ми повинні були виходити з неї, ми заслуговували на це.

Збірна? Кінцівка 2013 була дуже бурхливою, з великою кількістю позитивних і негативних емоцій. Найголовніше, що ми змогли вийти на чемпіонат світу до Бразилії», - підсумував Срна.