.
В інтерв'ю для trivela.uol.com.br колишній півзахисник донецького Шахтаря розповів чому вважає, що молодим талантам Бразилії краще продовжити кар'єру в Англії.
"- Англійська Прем'єр-ліга - це як вітрина в магазині на центральній вулиці, яку бачать всі перехожі. А ось за українською лігою в тій же Бразилії не дуже-то й стежать. Іноді переглядають поєдинки Ліги чемпіонів, ось, мабуть, і все. Тому я розумію, чому бразильців, які виступають в Україні, практично не кличуть в національну команду.
Для гравця, що демонструє яскравий футбол в Бразилії, вважаю, не доцільним їхати грати в чемпіонаті України. Краще розглянути інші варіанти, щоб перебувати на очах у тренерів збірної".