Головний редактор журналу "Футбол" не бачить у легендарному в минулому голландському форварді і нинішньому наставнику "Херенвена " наступника Олега Блохіна.
Відповідаючи у своїй конференції на MatchDay.com.ua, чи правдива інформація про можливий прихід в київський клуб ван Бастена, Артем Франков написав: "Як на мене - неправда. Не заслужив Марко тренувати" Динамо "- ось нічим не заслужив!"
Нагадаємо, про те, що на нього виходили представники київського "Динамо", днями в інтерв'ю голландському радіо заявив сам ван Бастен. Контракт спеціаліста з "Херенвеном" закінчується влітку наступного року.