«Динамо» підписало гравця «Анжі»

Світовий футбол 23 Грудня, 08:13
За інформацією неофіційного сайту ФК «Москва» колишній гравець київського «Динамо» Андрій Єщенко перейде з «Анжі» в стан московського клубу.

Москвичі досягли попередньої домовленості щодо трансферу Єщенко, який може зіграти як ліворуч, так і праворуч в обороні. Він вже захищав кольори московського «Динамо» в 2006-му році, але в ті важкі часи в команді не прижився.

Сума трансферу складе трохи менше 3 млн євро. Офіційно угода може бути закрита перед новорічними святами, так що на перший збір год Єщенко зможе відправитися вже з «Динамо».

Нагадаємо, Єщенко раніше виступав за київське «Динамо», столичний «Арсенал» та дніпропетровський «Дніпро».