«Якщо відверто – блискучим його не назву. Так, ми завоювали чергове чемпіонство, виграли Кубок і Суперкубок. Ще радує, що обійшлося без серйозних травм, але основні цілі, до яких прагнув: потрапити на чемпіонат світу і вийти в плей-оф Ліги чемпіонів - не були досягнуті. Так що, виходячи з результатів, минулий рік був не найвдалішим.
Відчуття були приблизно такі ж, як у будь-якого телеглядача або вболівальника на трибуні: кожен момент переживав, нервував. Але при цьому думками я постійно був з хлопцями на полі. Звичайно, хотілося вийти, постаратися якось допомогти. Але є тренер, і тільки він вирішує, хто повинен грати. Це його право», - цитує Степаненка «Сегодня».