В′ячеслав Грозний: «Буяльський та Люлька відправляються з нами на зимові збори»

Динамо Київ 23 Грудня, 10:21
Головний тренер «Говерли» В′ячеслав Грозний повідомив, що ужгородському клубу вдалося домовитися про продовження оренди півзахисника київського «Динамо» Віталія Буяльського.

Головний тренер «Говерли» В

ячеслав Грозний повідомив, що ужгородському клубу вдалося домовитися про продовження оренди півзахисника київського «Динамо» Віталія Буяльського.

- Ми до останнього розраховували на те, що кияни продовжать оренду Буяльського, і в підсумку нам вдалося домовитися, що навесні Віталік таки гратиме за «Говерлу». Це дуже відповідальний хлопець, і можу сказати, що з нього вийде дуже хороший футболіст. Він і Люлька відправляються з нами на зимові збори. Вважаю, цей період піде на користь, як хлопцям, так і команді. Можу сказати, що якби чеський «Слован» не пройшов далі в єврокубках, то до «Говерли» міг приєднатися також і Сергій Рибалка. Зараз збираємося взяти в оренду кілька молодих талановитих гравців «Дніпра», - сказав Грозний.