- Я не можу бути задоволений результатом, але задоволений ставленням гравців. Вони проявили себе досить добре. Команда виглядала єдиним цілим. Загалом матч з «Реалом» може послужити поштовхом до майбутніх змін на краще, - цитує Руфете fcdynamo.kiev.ua.