Кореспондент Советского спорта поспілкувався с відомим футбольним агентом і розповів цікаву історію, пов`язану з Валерієм Лобановським.
- Лобановський, якого всі бачили на лавці під час матчів, і Лобановський в звичайному житті - це були дві різні людини. Особливо з друзями він був дуже душевним, любив повеселитися, пожартувати. Ще мене завжди вражало, як він після тренувань залишався на полі з помічниками позайматися «фізикою», а потім вони приходили на вечерю і також всі разом випивали.
Взагалі, що вже там приховувати, Лобановський був любитель випити під гарну закуску і компанію. На все життя запам'ятав одну історію. Коли я вже влаштував Олега Лужного в лондонський «Арсенал», він ще догравав три місяці за київське «Динамо». Я полетів на виїзний матч киян у Запоріжжя на особистому літаку Григорія Суркіса, а на зворотному шляху до нас приєднався Валерій Васильович. Принесли пляшку коньяку. Лобановський знав, що брати Суркіси пити не будуть, і тому відразу «насів» на мене. Я це, звичайно, сприйняв за честь, вирішив пити з ним нарівні.
Ми душевно поговорили, заодно обговорили трансфер Лужного. Щоб ви розуміли, Олег в тій команді був незаперечним авторитетом: ганяв у роздягальні всіх, включаючи Шевченка, який ховався від нього в туалеті. І Лобановський тоді сказав: «Може бути, ми знайдемо хорошого правого захисника, але такого капітана у «Динамо» вже ніколи не буде». Загалом, летіли ми хвилин сорок, і на Лобановського алкоголь взагалі ніяк не подіяв, а мене з літака виносили.