Як і планувалося, пам'ятник Лобановському прибрали з території столичного стадіону «Динамо» і перенесли до входу арени на вулиці Грушевського, повідомляє кореспондент «Коментарів».
Зараз йдуть фінальні роботи з підготовки постаменту і установці скульптури на місці, з якого пам'ятник буде краще видно з вулиці .
Відзначимо, що місцеві робітники поки не знають, коли саме будуть завершені всі роботи з перенесення скульптури.
Нагадаємо, пам'ятник Лобановському на території стадіону «Динамо» був встановлений в 2003 році.