Федецький: "Дніпро став би сильнішим із Ярмоленком та Хачеріді!"

Динамо Київ 23 Грудня, 18:31
Захисник "Дніпра" Артем Федецький в інтерв'ю журналу "Футбол" заявив, що не відмовився б побачити в складі дніпропетровської команди динамівців і своїх партнерів по збірній України Ярмоленка та Хачеріді.

Захисник "Дніпра" Артем Федецький в інтерв'ю журналу "Футбол" заявив, що не відмовився б побачити в складі дніпропетровської команди динамівців і своїх партнерів по збірній України Ярмоленка та Хачеріді.

"Андрій Ярмоленко не завадив би! Парочку центральних захисників можна запросити. Наприклад, Женю Хачеріді та Сашу Кучера. З цими хлопцями "Дніпро"став би сильнішим!" - вважає футболіст.