Нагадаємо, що минулого тижня були відправлені у відставку головний тренер Курбан Бердиєв і генеральний директор клубу Андрій Громов. Обидва в даний момент знаходяться в Казані.
Пост гендиректора клубу запропонований Дмитру Самаренкін, який в минулому вже керував клубом на посаді його президента. Однак Самеренкін не спрацював з Бердиєвим і змушений був залишити клуб.
У числі розглянутих кандидатів, крім тренерів - росіян: Анатолія Бишовця, Станіслава Черчесова та Юрія Сьоміна, є також і німецький фахівець Фелікс Магат. Мова поки не йде про переговори або видачу авторизації одному з агентів на ведення цих переговорів.
Поки ж в Казані вважають пріоритетним саме призначення гендиректора, здатного швидко і безболісно для функціонування клубу допомогти йому змінити форму власності. На подібний крок не так давно дав добро РФС.
Фелику Магату 60 років і він вже більше року без роботи. Останнім його клубом був «Вольфсбург», який він залишив на старті сезону-2012/13, коли після 8 турів його команда набрала всього 5 очок.
Відзначимо, що «Залізний Фелікс» називається і серед кандидатів на пост головного тренера київського «Динамо» у разі відставки Олега Блохіна.