КДК ФФУ дискваліфікував Соузу на два матчі, Рамоса - на один

Футбол України 23 Грудня, 20:20
КДК ФФУ сьогодні, 23 грудня, виніс нові вердикти.

За епізод між Дієго Соузою і Русланом Ротанем на 75-й хвилині матчу 12-го туру чемпіонату України між Дніпром і Металістом, який починався 6 жовтня, а догравався 4 грудня, гравця харківської команди дискваліфіковано на дві гри.



 

Металіст два наступні матчі зіграє проти Зорі вдома та проти Волині на виїзді.

 

За те, що Хуанде Рамос вийшов з меж технічної зони, тренер Дніпра дискваліфікований на один матч і оштрафований на 7,5 тисяч гривень. Найближча гра дніпропетровців у чемпіонаті - вдома проти Волині.

 

По 200 тисяч гривень штрафу повинні будуть заплатити і Дніпро, і Металіст за неправомірні дії своїх уболівальників.

 

Буковина (Чернівці), Нива (Тернопіль), Арсенал-Київщина (Біла Церква), Енергія (Нова Каховка) та Кристал (Херсон) за невиплату заявочного внеску за участь в змагання ПФЛ сезону-2013/14 позбавлені права заявляти нових футболістів до моменту погашення боргів.