Football.ua продовжує стежити за кар'єрами колишніх гравців київського "Арсеналу", які залишилися без роботи після загибелі ще одного українського клубу. Як справи з новим місцем роботи у екс-динамівців Станісла Богуша та Максима Шацьких?
Не відмовився б виїхати за кордон Максим Шацьких. Багаторічний лідер "Арсеналу" сказав наступне: "У мене є варіанти і в українській Прем'єр-лізі і за кордоном, але поки йде спілкування. Залишатися в Україні для мене не принципово".
Точно є варіанти у Станіслава Богуша. Раніше голкіпер зізнався, що отримав пропозицію від "Ворскли". Оскільки справа була ще на початку місяця, напрошувався ще один дзвінок Богушу. Станіслав пішов вирішив поки утриматися від інтерв'ю. Але подзвонити в Полтаву і дізнатися все про можливий контракт Богуша з "Ворсклою" - завдання не найскладніше, адже в цьому клубі звично завжди доброзичливо і чуйно ставилися до журналістів. Генеральний директор клубу Дмитро Яворський на питання про Богуша сказав наступне: "Контракт з клубом Станіслав не підписував, хоча дійсно тренувався з нами ще під час чемпіонату. Зараз відпочиває і наша команда, і Богуш, тому не хотілося б когось розбурхувати. Тим більше, вікно відкриється тільки через тиждень. Ось тоді, можливо, і з'явитися конкретика в цьому питанні. Зараз же я можу сказати тільки те, що не виключаю можливості переходу до нас цього воротаря".
Богуш тренувався з "Ворсклою", Шацьких вибирає команду
Де зараз гравці, які залишилися без роботи після загибелі "Арсеналу"?