Іньєста: «Щасливий, що продовжив контракт з «Барселоною»

Світовий футбол 24 Грудня, 06:49
Півзахисник «Барселони» Андрес Іньєста продовжив контракт з клубом, повідомляє іспанська преса.

Згідно з умовами нової угоди, футболіст каталонського клубу виступатиме на стадіоні «Камп Ноу» до 2018 року.

«У нас з клубом було одне і те ж бажання. Просто це було питанням часу. Мені б не хотілося говорити про кінцеві терміни моєї угоди з «Барселоною». Хочу сконцентруватися на сьогоденні. У мене попереду багато років для того, щоб бути на тому рівні, який вимагає «Барселона». Саме це і є для мене щоденною мотивацією. Сьогодні для мене чарівний день», - заявив Іньєста.