Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний в інтерв'ю каналу «Футбол 1» розповів, як проходитиме зимова селекція клубу.
- «Коли закінчився чемпіонат, ми з усієї України зібрали талановитих українських гравців, щоб подивитися, хто з них може скласти конкуренцію і поїде з нами в Туреччину на збір. Ми з «Дніпра» зараз хочемо взяти в оренду талановитого хлопчика. Яке прізвище? Чечеленко, я не приховую. Молодого таланта хочемо повезти з собою на перший збір.
Новачків буде багато, але я не хотів би поки озвучувати, ми ще не домовилися з рядом гравців. Я не прихильник говорити завчасно. Ми, в принципі, домовилися з двома гравцями і підписали попередні контракти. З ким, вибачте, не скажу. Це українські футболісти», - повідомив Грозний.