Ігор Суркіс: «Блохін побажав, щоб все залишилося так, як є»

Динамо Київ 24 Грудня, 08:56
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про плани киян на зимове трансферне вікно.

Президент

«

Динамо

»

Ігор Суркіс розповів про плани киян на зимове трансферне вікно. 

«Скажу вам відверто, все залежить від того, чи піде хто-небудь. Тоді на це місце буде купуватися гравець. Враховуючи, що на сьогоднішній день немає конкретики щодо трансферів, Олег Володимирович побажав, щоб все залишилося так, як є. Він сказав: «Якщо ніхто не піде, мені посилення не треба».

Мало що. Якщо на якогось нашого гравця буде така пропозиція, від якої ми не зможемо відмовитися, значить, на його місце треба буде когось придбати. Ось і всі завдання.



Головне, щоб у нас в списку селекції було кілька гравців на кожну позицію, щоб ми в черговий раз не помилилися. Вважаю, цього літа ми у трансферній кампанії не помилилися. Якщо навіть з п'яти в основі заграють три-чотири гравці, я буду щасливий цією трансферною кампанією», - сказав Ігор Суркіс в ефірі Футбол 1