За його словами, "Барселона", з якою "городянам" належить зіграти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, трохи побоюється суперника.
- "Манчестер Сіті" йде правильним шляхом, - наводить СЕ з посиланням на Sky Sports слова Туре. - Упевнений, що через пару років ми станемо великою командою.
Думаю, "Барселона" боїться зустрічі з нами в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Сіті" любить і вміє грати в атакуючий футбол. І далеко не всім вдається впоратися з нами.