Кубок Віктора Колотова виграли ветерани "Динамо" Київ

Динамо Київ 24 Грудня, 12:53
У минулі вихідні в Києві був розіграний традиційний Кубок зоряного капітана київського «Динамо» Віктора Колотова.

Сам турнір, окрім власне футбольної складової, став місцем неформального спілкування багатьох знаменитих у минулому динамівців, включаючи таких відомих гравців різних поколінь, як Андрій Біба, Віталій Хмельницький, Стефан Решко, Анатолій Дем'яненко, Вадим Євтушенко, Андрій Баль та Віктор Матвієнко. Відвідав захід і нинішній головний тренер «біло-синіх » Олег Блохін.

За Кубок Колотова в нинішньому році боролися шість колективів. В першу групу увійшли КПІ, «Інтеркас» і «Освіта», а у другу команди Університету фінансів та міжнародної торгівлі, Асоціації студентів України та ветерани київського « Динамо».

Після серії цікавих і безкопромісних ігор у фінал вийшли «Інтеркас» і «біло-сині», що загалом-то і прогнозувалося, так як у складах цих учасників була найбільша кількість відомих у минулому футболістів.

У фіналі команди грали у таких складах:

«Динамо» (Київ): Романенко, Федорів, Косовський (к), Дмитрулін, Костюк, Беженар, Анненков, Насташевський. Тренер - Володимир Трошкін.

«Інтеркас»: Луценко, Закарлюка, Костишин, Нагорняк (к), Цихмейструк, Швець, Боровик. Тренер - Петро Слободян.

Основний час переможця не виявив - 1:1 і володар Кубка Колотова визначився у серії пенальті. У ній звитягу досягли київські динамівці з рахунком 4:2.

Турнір напевно запам'ятається всім учасникам і глядачам теплою атмосферою і гарячими футбольними баталіями, - повідомляє fcdynamo.kiev.ua