Кореспондент "СЭ" поспілкувався з Юрієм Вернидубом щодо підсумків осінньої частини чемпіонату України.
- Восени у «Зорі» було багато хороших поєдинків. У якому з них гра команди дійсно відповідала європейським стандартам?
- Думаю, в матчах проти «Динамо» та «Дніпра» ми зіграли на дуже хорошому рівні. Та й у тих зустрічах, де ми втрачали очки, незмінно був присутній елемент невезіння. Звичайно, я не можу сказати, що хлопці показували футбол європейського класу, але, принаймні, це вже схоже на ту гру, яку мені хотілося б бачити. Залишилося попрацювати над позиційними атаками. Слава Богу, на це у нас є час.
- Розумієте, що навесні на «грозу авторитетів» суперники будуть налаштовуватися зовсім інакше?
- Однозначно зараз буде на порядок складніше. Ми прекрасно розуміємо, що проти нас суперники будуть виходити як на останній бій. Що ж, будемо готуватися. Можливо, десь поміняємо свою гру, покращимо контроль м'яча, перехід з оборони в атаку. Футбол не стоїть на місці, от і ми не будемо відпочивати.
- Нещодавно ви пообіцяли, що навесні зробите все можливе, щоб відібрати очки у «Шахтаря». Дійсно відчуваєте, що дозріли дати бій чемпіону або сказали це спеціально, щоб припинити всі розмови на відому тему?
- Зізнатися чесно, мене вже дійсно дістали всі ці пересуди. Чомусь люди думають, що якщо «Шахтар » перемагає «Зорю», то ми обов'язково «зливаємо». Але подивіться на інші команди, які програють «гірникам». Вони що - теж здають матчі? Виходить, цієї осені, крім «Дніпра», «Волині» та «Карпат» всі, включаючи «Динамо», «зливали» донеччанам ...
Я просто вже втомився від всіх цих підозр. Можу сказати, що ми обов'язково постараємося відібрати очки у чемпіона. Вірю в те, що хлопцям це під силу. Хоча б для того, щоб трохи прикрити рот нашим скептикам.