Ігор Бєланов: "Краще всіх вийшов Олег Блохін"

Динамо Київ 24 Грудня, 16:08
Колишній гравець збірної СРСР і київського Динамо Ігор Бєланов розповів про те, як проходить робота над створенням барельєфа українських володарів «Золотого м'яча» в Одесі.

Колишній гравець збірної СРСР і київського Динамо Ігор Бєланов розповів про те, як проходить робота над створенням барельєфа українських володарів «Золотого м'яча» в Одесі.

- Їздили в Миколаїв, дивилися, підбирали ... Зрозуміло, що Олег з Андрієм не могли приїхати. Тому, як вийде - буде на моїй совісті (

посміхається

). Тому що це я підбирав, щоб обличчя були схожі. Краще всіх вийшов Олег Блохін. А ми з Андрієм були не дуже схожі. Але, потім зробили деякі зміни і коли наступного разу приїхали - вже було набагато краще, всі троє були схожі на себе. Комплімент скульпторам. Хлопці дійсно працюють на совість, - сказав Бєланов в ефірі телеканалу "Футбол 1".