"Ворскла" поклала око на колишнього гравця "Арсеналу"

Футбол України 24 Грудня, 18:22
Полтавську команду зацікавив 23-річний фланговий півзахисник.

Як стало відомо MatchDay, "Ворскла" проявляє інтерес до колишнього півзахисника "Арсеналу" Юрія Бушмана.

Є інформація, що Бушман буде запрошений на перший зимовий збір полтавського клубу, який відбудеться в Туреччині.

В осінній частині чемпіонату футболіст зіграв за "Арсенал" 9 матчів і заробив три жовті картки.