Як стало відомо MatchDay, "Ворскла" проявляє інтерес до колишнього півзахисника "Арсеналу" Юрія Бушмана.
Є інформація, що Бушман буде запрошений на перший зимовий збір полтавського клубу, який відбудеться в Туреччині.
В осінній частині чемпіонату футболіст зіграв за "Арсенал" 9 матчів і заробив три жовті картки.