Голкіпер «Спартака» Андрій Дикань в інтерв'ю тижневику «Радянський спорт - Футбол» зізнався, що готовий змінити клуб.
- Андрій, що далі у вашій кар'єрі?
- Я вирішив піти, бо хочу грати у футбол. Раз не можу грати в «Спартаку», значить, треба шукати, де зможу.
- А в «Спартаку» вам сказали однозначно: «У воротах буде росіянин».
- Так. Валерій Георгійович (Карпін - Прим. Ред. ) сказав, що ставку буде робити на Песьякова і Мітрюшкіна, Артем Ребров тоді був травмований. Зараз він одужав, став грати і виходить, що я вже четвертий воротар.
- Ця розмова була влітку?
- Так, перед початком сезону. Тоді набуло чинності нове правило про легіонерів, я став іноземцем. Поговорили з Карпіним...