«Мені пощастило опинитися в потрібному місці, тому що в клуб прийшли фантастичні гравці. Я впевнений, що через кілька років «Манчестер Сіті» стане найбільшим клубом в світі», - сказав івуарійський футболіст.
«Барселона» побоюється нас. Бачачи наші матчі в прем'єр-лізі, особливо домашні, вони дуже сильно бояться. Ми демонструємо видовищний футбол, забиваємо багато голів - це тотальна атака на ворота суперника. Але майбутні матчі будуть важкими для нас. Ми знаємо, що якщо хочемо перемогти, то повинні продемонструвати найвищий рівень своєї гри», - цитують футболіста британські ЗМІ.