«Якщо брати всю гру повністю, то можу виділити наш домашній матч з «Динамо». Втім, був ще ряд зустрічей, в яких ми виглядали добре. Наприклад, з «Шахтарем». Напевно, це закономірно, що свої кращі поєдинки ми провели саме з цими колективами. Все-таки вони є грандами нашого чемпіонату.
Наприкінці ж осінньої частини чемпіонату ми втратили дуже багато очок там, де не повинні були цього робити. Тому наш спільний виступ восени я б оцінив на «задовільно», - цитує Маркевича «КОМАНДА».