Мирон Маркевич: «Найкращий матч зіграли проти «Динамо»

Динамо Київ 25 Грудня, 07:42
Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич, підбиваючи підсумки першого кола УПЛ, зазначив, що найкращий поєдинок харківський клуб зіграв проти «біло-синіх».

 

«Якщо брати всю гру повністю, то можу виділити наш домашній матч з «Динамо». Втім, був ще ряд зустрічей, в яких ми виглядали добре. Наприклад, з «Шахтарем». Напевно, це закономірно, що свої кращі поєдинки ми провели саме з цими колективами. Все-таки вони є грандами нашого чемпіонату.

Наприкінці ж осінньої частини чемпіонату ми втратили дуже багато очок там, де не повинні були цього робити. Тому наш спільний виступ восени я б оцінив на «задовільно», - цитує Маркевича «КОМАНДА».