Федоров: "Після зборів «Динамо» показуватиме видовищний футбол"

Динамо Київ 25 Грудня, 11:47
Асистент головного тренера київського "Динамо" Сергій Федоров висловив сподівання, що в період зимових підготовчих зборів динамівцям вдасться покращити якість командної гри.

"Вважаю, що кінцівка цієї частини першості нам все-таки вдалася - ми досягли того, що підібралися до лідируючих позицій. Сподіваюся, що в другій половині чемпіонату удача буде супроводжувати нас у прагненні завоювати перше місце.

Згоден, що стабільної гри, яку хочеться бачити, поки немає. Можливо, не той ще і малюнок гри. Але все це ми пов'язуємо з тим, що в команді з'явилося все-таки дуже багато нових футболістів. З колишнього основного складу грає чоловік шість-сім. В іншому команду доповнили новачки, яким потрібен час. А часу мало. Так, всім хочеться, щоб оновлена ​​команда заграла відразу, але це неможливо. Потрібно ще трошки почекати. Зараз команда пройде збори, після чого, вважаю, ми будемо виступати більш стабільно і показувати хороший видовищний футбол", - сказав Федоров.