.
Як повідомляє sport.es, саме колишній власник "Барси" Жоан Лапорта підкинув таку ідею сінгапурському мільярдеру Пітеру Лім. Зустріч між ними відбулася ще у вересні поточного року під час Гран-прі Формули 1 у Китаї.
Нагадаємо, що супернику київського "Динамо" у 1/16 Лізі Європи терміново потрібні інвестиції, щоб перекрити заборгованності перед банком.