"Динамо" потрібен спадкоємець Роберта Ярні

Динамо Київ 25 Грудня, 16:44
Лівий крайній хорватського клубу «Осієк», Сільвіо Аночіч, потрапив в сферу інтересів київського «Динамо»

, - інформує tuttomercatoweb.com.



Аночіча вважають в Хорватії спадкоємцем Роберта Ярні, що блищав у національній збірній, мадридському «Реалі » і туринському «Ювентусі». Передбачається, що угода може бути оформлена вже у січні, адже влітку у хорвата закінчується контракт з його нинішнім клубом, а «Осієк» розраховує отримати компенсацію. Цікаво, що закордонні ЗМІ зазначають наполегливість киян у переговорних процесах.
 
Аночіч народився 10 вересня 1997 року. Є гравцем клубу "Осієк" і збірної Хорватії (U- 15). Діє на позиції лівого вінгера, може зіграти по всій брівці. Агентство, яке представляє Сільвіо, стверджує, що гравець володіє вибуховою стартовою швидкістю, хорошою технікою і поставленим ударом.