Колишній нападник "Мілана" Андрій Шевченко в інтерв'ю італійській пресі розповів про можливість повернення в італійський клуб в якості тренера.
Нагадаємо, що 37-річний Шевченко не так давно отримав тренерську ліцензію, виступав за "Мілан" у 1999-2006 і 2008-2009 роках.
"Цей клуб назавжди залишиться в моєму серці, я завжди буду вдячний" Мілану " і вболівальникам цієї команди. Повернутися в "Мілан "тренером? Ніколи не знаєш, що готує життя?", - сказав колишній капітан збірної України.