- Ми ніким не цікавимось. У нас працює Блохін. Я це навіть обговорювати не хочу. Як мінімум цей сезон Олег Володимирович відпрацює до кінця, а потім, відштовхуючись від результатів, ми будемо дивитися, що робити далі, -
зазначив Ігор Суркіс.