Олексій Андронов: "Данило Сілва один з найстабільніших гравців Динамо"

Динамо Київ 26 Грудня, 12:27
Відомий російський коментатор Олексій Андронов під час своєї конференції з уболівальниками на rsport.ru відповів на питання, пов`язані з київським "Динамо».

Відомий російський коментатор Олексій Андронов під час своєї конференції з уболівальниками на

rsport.ru

відповів на питання, пов`язані з київським "Динамо».

Доброго дня, Олексій... Читали слова Ігоря Суркіса про роботу Валерія Газзаєва в Києві? Я й до цього сам бачив, що корисного Георгіч там, у Києві, зробив для команди... так чому ж Газзаєв вирішив сам піти з Динамо? тільки через результати? Не в курсі?

- Звичайно, в курсі. І там все вірно пояснено - Газзаєв не виносить поразок. "Інтер" ні при чому, там допоміг суддя, швидше вже Барса зіграла... Ну і "Шериф" з "БАТЕ".... Георгіч хотів все і відразу, не вистачило йому терпіння.....

- Читав інтерв'ю Ігоря Суркіса, коли він вітав традиційно з НР дітей Чорнобиля. Цікаву деталь сказав:

"На даний момент хотілося б підсилити зону правого захисника, і у нас є вже дехто на прикметі, і, можливо, найближчим часом ми вже вступимо в переговори. Це єдине можливе придбання". 

Я не знаю, хто це буде, але от хотів почути вашу думку по одному гравцеві. Я про капітана «Хоффенхайма» Андреасі Беке.... Як вам такий варіант в якості підсилення правої бровки?

- Він не сильніше Данило Сілви. І взагалі я не розумію претензій до нього, це один з найбільш стабільних гравців Динамо. Бек швидший, але зовсім безпомічний попереду (Сілва робить тільки те, що вміє), та й ззаду не дуже надійний. І - я вважаю, що він грає за рахунок фізики, тобто залишилося йому роки зо  2. Костя Рауш набагато цікавіше...

- Олексій, який з матчів які коментували в 2013 році ви б назвали найкращим?

- "

Рапід" - "Динамо Київ"