Олексій Андронов на своїй сторінці в Твіттері повідомив про те, що вболівальників киян може чекати новорічний сюрприз.
- Уболівальникам Динамо Київ: можливо, вас чекає новорічний сюрприз. У всякому разі, я теж намагаюся, щоб це збулося :)
- Вгамуйтеся, Блохін нікуди не піде :)) і я прес-службу не очолю :))