«Все залежить від мене. Ось що я поки можу сказати. І всі козирі у мене в руках. Так що нехай журналісти пишуть, що хочуть. Вже смішно читати всі ці газетні вигадки. Стуосується до всіх працівників, які цим займаються», - пише Артем на своїй сторінці в соціальній мережі
Нагадаємо, останні два місяці Артем не допомагає своєму клубові.