ФІФА – оштрафували!

Динамо Київ 27 Грудня, 07:40
Не лише ФІФА виписує всім штрафи – тепер і саму федерацію футболу було оштрафовано.

Міжнародна федерація футболу піддалася штрафу через плутанину з квитками, яка виникла під час Кубка конфедерацій, що пройшов у червні 2013 року в Бразилії, повідомляє Р-Спорт із посиланням на АФП.

Представники організації з захисту прав споживачів Procon заявили, що стосовно ФІФА було прийнято постанову суду бразильського міста Ресіфі за колективним позовом від восьми уболівальників, які не змогли отримати доступ до своїх місць на стадіоні міста під час матчу групового етапу турніру між збірними Іспанії та Уругваю 16 червня. ФІФА та її постачальник провайдерських послуг компанія «Match» були оштрафовані на 210 тисяч доларів.

Адвокат уболівальників стверджував, що деякі з них були змушені дивитися матч, сидячи на сходинках, тоді як інші просто покинули стадіон. Після того як суд визнав порушення прав споживачів, один з уболівальників отримав компенсацію в розмірі 800 доларів, а інші - менші суми.

Самі вболівальники розповіли, що придбали квитки на місця, що розташовані близько до поля, але їх направили на верхній ярус. У свою чергу, ФІФА і компанія «Match»  зазначали на початку судового процесу, що якщо уболівальників не пустили на їхні місця згідно купленим квиткам, то це питання до місцевих організаторів і головним конструкторам стадіону.