Відразу шість гравців київського «Динамо» увійшли в список 33 кращих гравців, який за підсумками року традиційно публікує видання «КОМАНДА».
Отже, першими номерами у своїх номінаціях були названі: Євген Хачеріді (центральний захисник, на фото), Андрій Ярмоленко (правий півзахисник), Денис Гармаш (атакуючий півзахисник).
Другі місця отримали: Євген Макаренко (лівий захисник), Олег Гусєв (правий півзахисник) та Сергій Рибалка (лівий півзахисник, який провів звітний період в оренді в Ліберецькому «Словані»).