Алієв перейде у "Севастополь"?

Динамо Київ 27 Грудня, 14:48
Хавбек київського "Динамо" Олександр Алієв вже цієї зими може увійти до складу "моряків".

У футболіста взимку закінчується контракт із "Динамо", тому не виключено, що Алієв на правах вільного агента увійде до складу "Севастополя", повідомляє "Спортаналітик" із приближених до агента футболіста джерел.

Клуб "Севастополь", який принадлежить мільярдеру Вадиму Новинському, після звільнення головного тренера команди Геннадія Орбу, активно шукає йому заміну, а також зацікавлений у нових гравцях, аби посилити клуб.



Нагадаємо, що керівництво "Севастополя" восени заявило, що змінює свою селекційну роботу і більше не буде розразовувати на орендованих із донецького "Шахтаря" футболістів.