- При всій повазі до "Арсеналу" і його керівництва, а також всі знають, що я тільки за те, щоб збереглося і відродилося, якомога більше команд, вважаю, що спочатку треба розрахуватися за боргами, а потім вже все інше. Цікаво, китайці знають, що треба футболістам зарплати виплатити? Або всі підуть, а борги спишуться?
- А при чому борги якщо новий клуб з нуля?
- Хотів пояснити, але передумав. Щоб повернути "новий" "Арсенал", мало того, щоб старий зняли із змагань. Треба ліквідувати суб'єкт господарської діяльності. Новий клуб з нуля - нове ТОВ? Ви це маєте на увазі? Або на основі старого ТОВ заявитися в другу лігу? Якщо абсолютно нове ТОВ (у що я не вірю ), то є кілька нюансів, які роблять це неможливим в юридичному плані. Пояснювати не буду тут. І знову-таки, все це робиться СПІЛЬНО зі старим ТОВ або без їхнього відома? Якщо без відома, то тоді це взагалі нереально. Якщо з ними, то можливо, але... розрахуйтеся по боргах і вперед, - написав Святослав на своїй сторінці в facebook.