Лідер "Атлетіко" продовжив контракт

Світовий футбол 27 Грудня, 19:07
Стало відомо, що нападник мадридського "Атлетіко" Дієго Коста продовжив свою угоду з "матрацниками".

"Дієго Коста не думає про відхід з "Атлетіко". Він щойно підписав з нами новий контракт і цим підтвердив своє бажання залишитися", - сказав спортивний директор команди Хосе Луїс Камінеро.

Додамо, що Дієго Коста зараз лідирує у Ла Лізі в гонці бомбардирів, на його рахунку 19 голів (17 поєдинків).