Ковальчук йде з "Чорноморця". На користь "Металіста"?

Футбол України 27 Грудня, 19:55
Півзахисник одеського "Чорноморця" Кирило Ковальчук найближчим часом може попрощатися з командою, інформує Вголос, посилаючись на власні джерела.

 





За достовірною інформацією, півзахисник "моряків" отримав привабливі пропозиції від кількох українських клубів, зокрема, від "Металіста".

Не проти бачити у себе Ковальчука і два  російські клуби - "Волга" та "Томь". У складі останньої команди Ковальчук уже виступав у 2009-ому році, а відтак, впевнено та стабільно загравши у "Чорноморці", отримав пропозицію повернутися у чемпіонат Росії. 

Де гратиме футболіст у році коня стане відомо найближчим часом.