Анатолій Коньков: "Ігор Суркіс і надалі буде розвивати футбол спільно з нами"

Динамо Київ 27 Грудня, 23:29
Президент ФФУ Анатолій Коньков прокоментував останні висловлювання власника київського "Динамо" Ігоря Суркіса. Нагадаємо, Суркіс заявив, що Прем'єр-ліга не потрібна, а також зажадав звіт про витрачені кошти.

Президент ФФУ Анатолій Коньков прокоментував останні висловлювання власника київського "Динамо" Ігоря Суркіса. Нагадаємо, Суркіс заявив, що Прем'єр-ліга не потрібна, а також зажадав звіт про витрачені кошти.

- Дали можливість Прем'єр-лізі підвести підсумки першої половини чемпіонату. Це стосується і платежів УЄФА, ось ці питання треба вирішити. Це ні в якому разі не стосується виборів президента і так далі.

Я розумію Ігоря Михайловича. Він настільки любить футбол, настільки вірить у те, що ми спільно можемо вирішувати проблеми, які перед нами стоять . Ті всі висловлювання і заяви, напевно, були просто емоційними. Ігор Михайлович - прагматик. Він розуміє, що таке футбол і як він розвивається.

Я впевнений в тому, що він і далі буде спільно з нами розвивати цей вид спорту, - сказав Коньков каналу "Футбол 1".