Як відомо, у «Динамо» завжди любили балканських футболістів. У різний час за «Динамо» виступали восьмеро представників Сербії:
Сербські легіонери київського «Динамо»
Перехід серба Александара Пантича змусив нас пригадати усіх сербських футболістів, які виступали у складі київського «Динамо».