Віктор Вацко: "Абсолютно не розумію цілей і завдань Прем`єр-ліги"

Динамо Київ 28 Грудня, 14:33
Віктор Вацко також не полінився кинути свій камінь на город вищезгаданої інституції.

"Я не хочу туди влазити, не хочу вникати. Якщо чесно, навіть поняття не маю, як вирішувати цю проблему конструктивно", - написав Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay.

"Власне, якщо зануритися в історію, наша Прем'єр-ліга була побудована на деструктиві. І деструктив цей, підігрітий емоціями і можливостями політично впливових власників клубів, перекреслив багато правильного, розумного і раціонального. Тому особисто я зараз абсолютно не розумію цілей і завдань функціонування цієї організації. Може, саме тому не впевнений, що все це апріорі можливо вирішити конструктивно", - резюмував коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2".