"Ми вислухали прохання Хосе Соси про те, що він хоче завоювати місце в збірній Аргентини для участі на чемпіонаті світу 2014 року, який пройде в Бразилії. Враховуючи внесок Хосе в розвиток клубу, і беручи до уваги той факт, що чемпіонати в європейських країнах проходять і в зимовий період, на відміну від України, ми прийняли рішення піти назустріч і дозволити Сосі перейти в оренду на півроку в один з європейських клубів. Відзначу, що в цей період ми обов'язково поповнимо склад нашого клубу новими якісними гравцями для того, щоб досягти поставленої мети - завоювання чемпіонства і Кубка України", - сказав пан Курченко.
"Металіст" відпустив Сосу
Хосе Соса взимку зможе перейти у один з європейських клубів, оскільки президент "Металіста" Сергій Курченко пішов на зустріч проханню футболіста збірної Аргентини, який хоче набути ігрової практики перед бразильським Мундіалем.