Браун Ідейє: якби не футбол - став би музикантом

Динамо Київ 28 Грудня, 17:03
Форвард київського "Динамо" розповів про свої захоплення і про плани на відпустку.

"Зізнаюся, що якби не заняття футболом, що стало моєю професією, то, швидше за все, присвятив би себе музиці. Мені подобається напрямок ритм-н-блюз і, можливо, я став би Крісом Брауном нашого часу. Найбільше мені подобається творчість WizKid, Lil Wayne і Jay Z. Також я люблю слухати і деяких нігерійських музикантів".

"Крім музики мені подобається займатися приготуванням їжі. Я - хороший кулінар! Останнім блюде, яке мені вдалося, і це може підтвердити моя дружина, є суп "Егусі" - типово нігерійська їжа, яка готується з насіння дині, пальмового масла, яловичини і сушеної риби".
 
"Де б я хотів відпочити? Звичайно ж на Багамських островах. Я там вже побував і, думаю, що знову відправлюся туди найближчим часом", - сказав Ідейє.