Домагой Віда: "Влітку прийшов захисник, в якого Блохін вірить більше"

Динамо Київ 28 Грудня, 17:58
Захисник "Динамо" Домагой Віда розповів Glas Slavonije про свою ситуацію в київському клубі.

- Коли я перебрався в "Динамо" Київ минулої зими, все йшло як годинник. Я постійно грав в основі, але влітку у клуб прийшов новий захисник, в якого тренер Олег Блохін вірить більше. 20 матчів я відіграв, але мені, як і будь-якому спортсменові, хочеться більшого.

Ясно, що це вплинуло і на моє місце у збірній. Але я буду боротися за свій статус. Скоро почнуться збори, і я зроблю все, щоб завоювати стартову позицію в "Динамо". Якщо у мене вийде, гадаю, я знову опинюся у фокусі Ніко Ковача.

Ми розпочали сезон не так жваво, але потім надолужили втрачене і пішли на перерву другими, на 5 очок позаду "Шахтаря". Український чемпіонат дуже сильний, за чемпіонство ще борються "Металіст", "Дніпро" і "Чорноморець". Навесні буде щось неймовірне, - пообіцяв Віда.